Βιοπαθολόγος – Μικροβιολόγος Ιατρός

από CITYHOSPITAL σε
109 (views)

Περιγραφή θέσης

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ιατρικής
  • Ειδικότητας Ιατρικής Βιοπαθολογίας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Καλή γνώση προγραμμάτων Η/Υ (MS Office)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας

Ο όμιλος προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες ανάπτυξης

Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση στο CITYHOPITAL

Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Τα στοιχεία επικοινωνίας σας δεν θα διαβιβαστούν ή κοινοποιηθούν προς οποιονδήποτε τρίτο.

Σε περίπτωση που δεν συναινείτε στη διατήρηση του βιογραφικού σας στη βάση δεδομένων της εταιρίας μας για τους επόμενους 12 μήνες, έχετε το δικαίωμα και τη δυνατότητα διαγραφής, προωθώντας την επιθυμία σας στο e-mail support{at}jobmessinia.gr

Στοιχεία αγγελίας

  • Έναρξη αγγελίας

    05/04/2023

  • Τοποθεσία πρόσληψης

    Καλαμάτα

  • Career level

    Με κάποια εμπειρία Με μεγάλη εμπειρία

  • Εκπαίδευση

    Master’s Degree

  • Προσλήψη

    1 θέσεις

Maps

Ενδιαφέρεστε για αυτή τη θέση;

0 ημέρες απομένουν για αιτήσεις

Ακύρωση
Αποστολή μηνύματος
Ακύρωση