Μάγειρας

Περιγραφή θέσης

Αποστολή βιογραφικών μόνο μέσω της πλατφόρμας JobMessinia.grΒιογραφικά που λαμβάνονται εκτός πλατφόρμας στο e-mail της κλινικής δεν θα γίνονται δεκτά.

Ζητείται Μάγειρας για την Ιδιωτική κλινική City Hospital

  • Φροντίδα για τις πρώτες ύλες
  • Έλεγχος των προϊόντων για την ποιότητά τους
  • Ενημέρωση για ελλείψεις σε πρώτες ύλες
  • Τήρηση όλων των κανόνων υγιεινής & ασφάλειας στους χώρους της κουζίνας
  • Συνεργασία με όλα τα μέλη της κουζίνας
  • Εκτέλεση των παρασκευών σύμφωνα με τον τρόπο υπόδειξης
  • Διατήρηση του χώρου καθαρού

Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτος σχολής μαγειρικής τέχνης
Προϋπηρεσία σε οργανωμένη κουζίνα
Γνώση βασικών τεχνικών μαγειρικής και κοπής

Αποστολή βιογραφικών μόνο μέσω της πλατφόρμας JobMessinia.gr

Στοιχεία αγγελίας

  • Έναρξη αγγελίας

    27/04/2023

  • Τοποθεσία πρόσληψης

    Καλαμάτα

  • Experience

    3 - 5 Χρόνια

  • Προσλήψη

    1 θέσεις

Maps

Ενδιαφέρεστε για αυτή τη θέση;

0 ημέρες απομένουν για αιτήσεις

Ακύρωση
Αποστολή μηνύματος
Ακύρωση