Φαρμακοποιός

Περιγραφή θέσης

Αποστολή βιογραφικών μόνο μέσω της πλατφόρμας JobMessinia.grΒιογραφικά που λαμβάνονται εκτός πλατφόρμας στο e-mail της κλινικής δεν θα γίνονται δεκτά.

Αρμοδιότητες θέσης

    • Υπεύθυνος Διασφάλισης Ποιότητας και Ποιοτικού Ελέγχου
    • Υποστήριξη Τμήματος Προμηθειών Φαρμάκου

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Φαρμακοποιού
  • Κάτοχος Άδειας Ασκήσεως Επαγγέλματος Φαρμακοποιού
  • Επιθυμητή εμπειρία σε Συστήματα Ελέγχου Ποιότητας
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Γνώση Η/Υ, MOS ή ECDL  σε 2013, 16, 19

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
  • Συνεχής Εκπαίδευση και Επιμόρφωση

Αποστολή βιογραφικών μόνο μέσω της πλατφόρμας JobMessinia.gr

Στοιχεία αγγελίας

  • Έναρξη αγγελίας

    24/04/2023

  • Τοποθεσία πρόσληψης

    Καλαμάτα

  • Career level

    C-level/Executive Με κάποια εμπειρία Με μεγάλη εμπειρία

  • Προσλήψη

    1 θέσεις

Maps

Ενδιαφέρεστε για αυτή τη θέση;

0 ημέρες απομένουν για αιτήσεις

Ακύρωση
Αποστολή μηνύματος
Ακύρωση